Hotel Jitřenka – oficiální webové stránky

Hotel Jitřenka - ubytování Konstantinovy Lázně
REZERVUJTE ZDE
+420 728 992 934
info@hotel-jitrenka.cz
Menu

Wi-fi zdarma

Restaurace a cukrárna

Parkování u hotelu

Jitřenka na Facebooku

Hotel Jitřenka

Ubytování Konstantinovy Lázně

 

Vítejte na webových stránkách rodinného hotelu Jitřenka. Hotel Jitřenka se nachází v malebné obci Konstantinovy Lázně na Tachovsku v klidném okolí. Náš hotel Vám poskytne veškeré pohodlí a příjemné prostředí během Vašeho pobytu. V hotelu na Vás čeká pohoda, klid a rodinná atmosféra, na které si velmi zakládáme.

 

Vyrazit k nám můžete i třeba jen na oběd, večeři nebo rodinnou oslavu do naší moderní restaurace pyšnící se výtečnou kuchyní, rádi Vás uvidíme i v naší cukrárně, kde nabízíme domácí dorty, zmrzlinu a další pochoutkyV letních měsících je k dispozici venkovní terasa.

 

Konstantinovy Lázně a okolí

Hotel najdete přímo v centru Konstantinových Lázní, pár minut chůze od krásného lázeňského parku, wellness centra Konstantin a kouzelného náměstíčka. Pro milovníky kulturních akcí je pak pro ubytované výhodou nedaleký hudební klub Panteon, kde se pravidelně pořádají koncerty a další akce.

 

Nadšence sportovních aktivit potěší inlinová dráha dlouhá přes 5 km vedoucí přes Konstantinovy Lázně a bohatá síť značených cyklotras. Na kopci Hradišťský vrch můžete navštívit přírodní zatopený kamenolom s možností koupání, v části obce zvané Staré Lázně je v létě otevřený venkovní plavecký bazén a tenisové kurty

 

Historických památek najdete v Lázních a okolí hned několik: zřícenina hradu Gutštejn, zámek Bezdružice, hrad Krasíkov, rotunda Ovčí vrch. Pěšky můžete prozkoumávat okolní přírodu na několika naučných stezkách.